KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17066283
nr 1706 6283
Jens Mathisen
(1926-2003), Norge
Oljemålning, Signerad, daterad 71, kvinna. Olja på pannå, 23x18 cm, yttermått inklusive ram: 30x25
måndag 2 juni 2025
kl 18:16:19
Jens Mathisen
Läs mer om Jens Mathisen