KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17066283

nr 1706 6283

Jens Mathisen

(1926-2003), Norge

Oljemålning, Signerad, daterad 71, kvinna. Olja på pannå, 23x18 cm, yttermått inklusive ram: 30x25

måndag 2 juni 2025
kl 18:16:19

Jens Mathisen

Läs mer om Jens Mathisen